przewiń w dół

Ceny i Rezerwacja

Przyjazd

il. nocy

Zrób Prezent

Podaruj pobyt bliskiej osobie
czytaj więcej

Newsletter

Promocje | Nowości | Atrakcje

Zapisz się

Atrakcje Hotelowe

 

Relaks w Pałacu

W słoneczne dni zachęcamy do leżakowania nad basenem, orzeźwienia w przejrzystej wodzie oraz na relaks w jacuzzi. Dodatkowo proponujemy odprężające masaże i relaksujące kąpiele w olejkach aromatycznych przywracające dobre samopoczucie.
Basen, jacuzzi i fitness nie będą czynne w 2019 roku, ponieważ planowana jest ich przebudowa.

Piwnica win

Udaj się do piwniczki po najlepsze wina z całego świata. W piwnicy posiadamy wina głównie z Francji, z prowincji Bergerac, ale nie tylko. Ciekawie urządzona piwnica stwarza specyficzna atmosferę, toteż proponujemy Państwu w niej degustację win. Codziennie przed kolacją mogą Państwo wybrać dla siebie konkretną butelkę wina. Gatunki przednie, a ceny bardzo przystępne.

Staw

Niewielki staw należy do całości kompleksu. Można tu popływać łódką, łowić ryby, a także wygrzewać się na plaży! Zapaleni wędkarze mogą złowić tutaj amury, szczupaki, sumy oraz karpie. Późną wiosną polecamy wyjątkowe żabie koncerty. W okresie letnim Pałac w Paszkówce organizuje kolacje i biesiady w przypałacowym parku lub nad stawem.

Aktywność na świeżym powietrzu

Piękna okolica Pałacu w Paszkówce zachęca do odbywania spacerów oraz przejażdżek bryczką, wieczorami zapraszamy na ogniska i biesiady przy grillu. Latem Pałac poleca rodzinne przejażdżki zaprzęgniętym w konie powozem, a zimą kulig saniami z pochodniami po zaśnieżonych okolicznych drogach. Dla amatorów aktywnej formy wypoczynku proponujemy rower.

Atrakcje Hotelowe  - header Atrakcje Hotelowe  - header
Ceny i Rezerwacja