przewiń w dół

Newsletter

Promocje | Nowości | Atrakcje

Zapisz się

Dla Zakochanych

Kąpiele w kozim mleku

To znany już w starożytności sposób na pielęgnację i relaks w jednym. Mleko bogate jest w proteiny, witaminy (przede wszystkim z grupy B), a także wapń i mnóstwo innych, wartościowych składników. Dzięki temu posiada ono właściwości natłuszczające, oraz nawilżające. Kąpiel w kozim mleku nadaje skórze niezwykłej delikatności i powabu, wygładzając ją, oraz ujędrniając.

 

 

Kąpiele w olejkach

Nasz hotel oferuje też kąpiele w olejkach eterycznych. Jest to niezwykłe doświadczenie dla ciała i ducha. Aromatyczne płatki kwiatów i pełne magii światło świec potęgują ten efekt pieszcząc zmysły. Olejki eteryczne słynne są z tego, że posiadają właściwości aromaterapeutyczne i lecznicze. Kąpiel w wodzie zmieszanej z nimi, może posiadać działanie relaksujące, lub (i) dodawać witalności. Olejki eteryczne mają też bardzo dobry wpływ na gładkość i elastyczność skóry.

 

Szachy i warcaby

W sali kominkowej przyjemnie można spędzić czas we dwoje rozgrywając partyjkę szachów lub warcabów

 

 

 

 

Romantyczna kolacja dla dwojga

Masz ochotę zjeść kolację w niebanalnym miejscu? Może Sala Kominkowa? Idealna na chłodne, zimowe wieczory, palący się kominek tworzy niesamowity klimat. A może piwniczka i kolacja wśród najlepszych win z całego świata? Jesteś romantykiem? Zabierz swoją ukochaną na naszą małą wyspę i zjedzcie tam kolację, tylko we dwoje, na środku jeziorka. Chcesz odprężenia przy kolacji? Może stolik w parku, w cieniu starych drzew będzie odpowiedni? A na zaręczyny? Przepych sali Lustrzanej na pewno olśni wybrankę, szczególnie w akompaniamencie świec.

 

Degustacja wina w piwniczce

Udaj się do piwniczki po najlepsze wina z całego świata. Niezwykła atmosfera miejsca sprawia, że tutaj wino smakuje najlepiej. Nasze wina pochodzą głównie z Francji, z prowincji Bergerac, ale nie tylko. Wino jest właściwie przechowywane w odpowiedniej temperaturze. Ciekawie urządzona piwnica stwarza specyficzną atmosferę, toteż proponujemy Państwu w niej degustację win. Codziennie przed kolacją mogą Państwo wybrać dla siebie konkretną butelkę wina. Gatunki przednie, a ceny bardzo przystępne.

 

Magiczny Kraków

Wyobraź sobie wąskie uliczki Starego Miasta, spacer traktem Królewskim na Wawel, największy w Europie rynek i klimatyczne kafejki Krakowskiego Kazimierza. To wszystko tylko 25 km od Paszkówki

 

 

Przejażdzka bryczką lub wozem krakowskim

Idealny pomysł na zwiedzenie okolicy w niebanalny sposób. A może romantyczna przejażdzka w blasku księżyca z pochodniami?

 

 

 

Frisbee golf

Frisbee golf to dokonała forma rozrywki! Gra opiera się na regułach klasycznego golfa, gdzie piłka zastąpiona zostaje dyskiem frisbee, a klasyczny dołek metalowym koszem. Zawodnik musi trafić do kosza przy jak najmniejszej licznie rzutów. Podobnie jak w golfie rzut rozpoczynamy z miejsca, gdzie dysk wylądował po porzednim rzucie. Mecz trwa kilka rund, podczas których gracze kolekcjonują swoje punkty. Forma ta nie wymaga sprawności fizycznej od uczestników, dając przy tym mnóstwo satysfakcji i zabawy. Idealna forma rekreacji w każdym wieku! 

 

Nordic Walking

Jest ciekawą i przyjemną formą odpoczynku. Polega on na marszu ze specjalnie do tego przystosowanymi kijami. Pomaszerujcie razem przed siebie! Podczas Nordic Walking osoba uprawiająca ten rodzaj aktywności angażuje do wysiłku większość mięśni ciała. Pracują one zupełnie inaczej niż podczas zwykłego marszu. Są bardziej wzmocnione, zwłaszcza ramiona, które stają się mocniejsze i bardziej wytrzymałe.

 

Basen

Naszych gości zapraszamy na wspaniały basen i jacuzzi usytuowane przy budynku zabytkowego Spichlerza. Atrakcje te są dostępne w sezonie letnim, od czerwca do września. Dookoła basenu mogą Państwo odpocząć na leżakach lub schronić się w cieniu parasoli.

 

Ceny i Rezerwacja

Przyjazd
il. nocy

Oferty Specjalne

DLA ZAKOCHANYCH - PAKIET ... paszkowka - DLA ZAKOCHANYCH - PAKIET KRÓLEWSKI 2 dni, od 689 zł /noc

Zrób Prezent

Podaruj pobyt bliskiej osobie
czytaj więcej