przewiń w dół

Ceny i Rezerwacja

Przyjazd

il. nocy

Zrób Prezent

Podaruj pobyt bliskiej osobie
czytaj więcej

Newsletter

Promocje | Nowości | Atrakcje

Zapisz się

Wesela

Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków, dwóch jednakich spojrzeń w oczy... 
W. Szymborska

Serdecznie Państwa witamy w Pałacu w Paszkówce! W miejscu od niemal 20 lat wyraźnie oznaczonym na mapie wyjątkowych miejsc na bajkowe wesele w kameralnej i zacisznej atmosferze prawdziwego Pałacu. Eleganckie wnętrza, wyśmienite menu oraz perfekcyjna obsługa spełnią oczekiwania najbardziej wymagających par. Nasz szef kuchni przygotuje fantastyczne menu składające się z dań kuchni Polskiej, lub też na Państwa życzenie kuchni Europejskiej.

 

 

 


Przed Państwem wyjątkowy czas przygotowań weselnych. To niewątpliwie jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu, dzień w którym wszystko się zmieni. Cieszcie się tym wyjątkowym czasem i celebrujcie z rodziną i przyjaciółmi, a pełne radości pozostaną na dłużej w pamięci.

Zapraszam na spotkanie do Pałacu w Paszkówce, gdzie wyjątkowy klimat prawdziwego Pałacu wspaniały ogród, wyśmienita dworska kuchnia i profesjonalna obsługa są gwarancją niezapomnianego przyjęcia. Od tego roku oprócz tradycyjnych przyjęć weselnych w pałacu w naszej ofercie znajdziecie Państwo przyjęcia weselne nad stawem, przyjęcie weselne w ogrodzie oraz przyjęcie weselne przy basenie.

Mam nadzieję, że będziemy mieli ogromną przyjemność powitania Państwa w Pałacu w Paszkówce. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. 

 

Jan Oleksy
Właściciel Pałacu w Paszkówce
jan.oleksy@paszkowka.pl


W dniach 2-3 kwietnia 2016 odbyły się IV Dni Otwarte "Wesele w Paszkówce" - ZOBACZ »

Wesela - header Wesela - header Wesela - header
Ceny i Rezerwacja