Tradycyjne przyjęcie weselne

Przed Pałac zajeżdża zabytkowa limuzyna, wdzięcznym ruchem wysiada z niej Młody Pan, podchodzi otwiera drzwi. Stopa Młodej Pani w lśniącym od promieni słońca bucie stawia pierwszy krok na czerwonym dywanie. Mała dziewczynka sypie płatki róż, druga z tyłu unosi welon. Radosne pokrzykiwania i wiwaty na cześć Młodej Pary wśród gości zgromadzonych przy dywanie. Przy wejściu czekają uśmiechnięci rodzice, rozpoczynają ceremonię powitania – chleb i sól na szczęście, przemówienia gratulacje i życzenia. Młodzi wznoszą pierwszy toast, rozlega się huk tłuczonego szkła. Szczęśliwy Młody Pan bierze na ręce ukochaną i przenosi przez próg. Razem podążają schodami do góry prowadząc swoich gości do Sal Bankietowych.

 

Piękny, choć deszczowy dzień, lecz nic nie zakłóci ogromnego szczęścia które maluje się w oczach Młodej Pani zerkającej zza szyb limuzyny. Młody Pan podbiega z parasolem i razem dumnie kroczą do Pałacu, gdzie wewnątrz odbędzie się ceremonia powitania. Wchodzą do hallu, tam oczekują wiwatujący goście, składają życzenia i powoli podążają do sal.

 

Sale bankietowe 

Do Państwa dyspozycji pozostają cztery sale bankietowe. W każdej z sal, w której usadzeni są Goście przygotowywane jest specjalne miejsce dla Pary Młodej.

 

Sala Lustrzana

Wyjątkowa, najpiękniejsza sala pałacu o kształcie ośmiokąta, z sufitem zdobionym unikatową sztukaterią ze złoceniami. Dedykowana dla osób najbliższych Młodej Parze. Przestronny charakter Sali nadają zdobione lustra, które wraz z zabytkowymi meblami oddają niezwykły klimat pałacu. Sala Lustrzana może pomieścić do 48 osób.

 

 

Sala Marmurowa 

Sala ze ścianami zdobionymi marmurem. Sala taneczna posiada parkiet i doskonałą akustykę. Przy Sali znajduje się ganek, z bezpośrednim zejściem do ogrodu, gdzie Goście chętnie łapią chwilę oddechu.

 

 

Galeria 

Największa z pałacowych sal mieści około 80 osób przy okrągłych lub podłużnych stołach. Ściany zdobione są lustrami optycznie zwiększającymi powierzchnię. Możliwa jest dowolna jej aranżacja.

 

 

 

Sala Kolumnowa

Kameralna sala dla maksymalnie 40 osób. Przytulne wnętrze zachęca do rozmów i odpoczynku w wygodnych fotelach. W sali znajduje się balkon, gdzie można zapalić. 

 

 

Menu wesele

Wykwintne, wywodzące się z Kuchni Dworskiej dania menu weselnego zachwycają wyszukanym smakiem. Autorem wszystkich receptur menu weselnego jest Szef Kuchni restauracji Pałacu w Paszkówce. Para Młoda może skorzystać z pałacowych propozycji menu lub w oparciu o własne pomysły stworzyć swoją niepowtarzalną kompozycję dań w konsultacji z Szefem Kuchni. 


 

 

 

Oferta weselna   
Open bar alkoholowy - szczegółowy cennik  

 

Tradycyjne przyjęcie weselne - header Tradycyjne przyjęcie weselne - header

Ceny i Rezerwacja

Przyjazd
il. nocy

Oferty Specjalne

DLA ZAKOCHANYCH - PAKIET ... paszkowka - DLA ZAKOCHANYCH - PAKIET KRÓLEWSKI 2 dni, od 689 zł /noc

Zrób Prezent

Podaruj pobyt bliskiej osobie
czytaj więcej