przewiń w dół

Ceny i Rezerwacja

Przyjazd

il. nocy

Zrób Prezent

Podaruj pobyt bliskiej osobie
czytaj więcej

Newsletter

Promocje | Nowości | Atrakcje

Zapisz się

Kuchnia Dworska

Restauracja specjalizuje się w obsłudze bankietów, przyjęć okolicznościowych i imprez rodzinnych. Kraków, będący centrum biznesu w regionie, pełen jest gwaru i miejskiego zgiełku, zatem warto, planując przyjęcie, pomyśleć o miejscu nie tylko eleganckim, ale także spokojnym i wyciszającym.

Restauracja dostępna dla gości hotelowych wyłącznie za wcześniejszą rezerwacją na minimum 24h wcześniej

Drodzy Goście,
Witam was gorąco w Kuchni Dworskiej Pałacu w Paszkówce. Tworząc ją przyjęliśmy szereg założeń, które sprawiają, że nasza kuchnia jest wyjątkowa:

  • Dania powstają z lokalnych produktów
  • Chleb piecze nam sąsiad – piekarz wg. tradycyjnej receptury
  • Najwyższej jakości, świeże mięso i ryby dostarczają nam lokalni producenci 

Naszą kuchnię współtworzymy z sąsiadami – rolnikami. Dzięki położeniu otrzymujemy najświeższe mięso, najwyższej jakości. Na talerz nakładamy tyle, ile gość zechce, aby dobrze pojadł, ale też żeby się nie marnowało. Cena którą oferujemy jest uczciwa – bierzemy tylko tyle ile musimy, aby zapewnić najwyższej jakości produkt, jego przygotowanie i serwis.

Na koniec pozostaje mi zaprosić Państwa, abyście sami zasmakowali w Dworskiej Kuchni. Naszym celem jest przygotowanie dla Was prawdziwie polskich dań, wywodzących się z polskiej tradycji w oparciu o lokalne produkty, a dzięki temu niepowtarzalnych i najlepszych na świecie.

Jan Oleksy
Prezes Zarządu

Kuchnia Dworska - header Kuchnia Dworska - header Kuchnia Dworska - header
Ceny i Rezerwacja