przewiń w dół

Ceny i Rezerwacja

Przyjazd

il. nocy

Zrób Prezent

Podaruj pobyt bliskiej osobie
czytaj więcej

Newsletter

Promocje | Nowości | Atrakcje

Zapisz się

Prestige Club

W ciągu kilkunastu lat, jakie upłynęły od ukazania się pierwszego wydania (2002) Magazynu PRESTIŻ who is who, świat stał się areną ogromnych przemian na niespotykaną dotąd skalę, m.in. w sferze mediów. Drukowane gazety i czasopisma powiększone o media elektroniczne starają się nadążać za biegiem aktualnych wydarzeń, a niekiedy je przewidując – wyprzedzać swymi artykułami i opiniami zjawiska, które nastąpią. Taka była, jest i będzie rola mediów we współczesnym świecie.

Redakcja Magazynu PRESTIŻ who is who wpisując się w ten trend, powołała do życia w roku 2015 PRESTIGE CLUB - z siedzibą w Pałacu w Paszkówce k/Krakowa - uzupełniający suplement swej działalności w ramach programu rozwoju wydawnictwa.

PRESTIGE CLUB jest klubem dyskusyjnym, integrującym Czytelników Magazynu PRESTIŻ who is who, klubem, w którym spotkania odbywają się na zasadach członkostwa klubowego.

 

TERMINY I TEMATY SPOTKAŃ KLUBOWYCH

Data: 21.03.2015 (sobota), godz. 14.30.

Tematy: 

1. Wybory Prezydenckie w Polsce : spikerem panelu jest prof. nauk prawnych Marian Grzybowski (UJ), ex-sędzia Trybunału Konstytucyjnego w Polsce. 

2. Strategia bezpieczeństwa narodowego RP : spikerem jest dr Krzysztof Liedel z Biura Bezpieczeństwa Narodowego RP. 

Gość honorowy : gen. Mieczysław Bieniek.

Lunch : 50 zł./os. płatny w Recepcji

Ceny i Rezerwacja