przewiń w dół

Ceny i Rezerwacja

Przyjazd

il. nocy

Zrób Prezent

Podaruj pobyt bliskiej osobie
czytaj więcej

Newsletter

Promocje | Nowości | Atrakcje

Zapisz się
 

Pozostałe Atrakcje

Niezwykły spacer po okolicy

Urokliwy, barokowy park grabów otaczający Pałac jest idealnym miejscem na rodzinne spacery. Na dłuższe wyprawy warto wybrać szlak architektury drewnianej obejmujący okoliczne miejscowości. Latem Pałac poleca rodzinne przejażdżki zaprzęgniętym w konie powozem, a zimą kulig saniami z pochodniami po zaśnieżonych okolicznych drogach. Dla amatorów aktywnej formy wypoczynku proponujemy rower. Istniej możliwość wynajęcia rowerów w Pałacu, wokół którego rozciąga się kilka tras rowerowych. A dla gości, którzy marzą o niezwykłej przygodzie przygotowaliśmy niecodzienny sposób na zwiedzanie okolicznych miejscowości - przelot balonem!

 

 

Biesiada przy ognisku

W okresie letnim Pałac w Paszkówce organizuje kolacje i biesiady w przypałacowym parku lub nad pobliskim stawem. Grill lub ognisko z pieczeniem kiełbasek to wspaniała rozrywka dla dzieci i dla dorosłych.

 

 

 

Disc Golf

Disc golf to dokonała forma zabawy! Gra opiera się na regułach klasycznego golfa, gdzie piłka zastąpiona zostaje dyskiem frisbee, a klasyczny dołek metalowym koszem. Zawodnik musi trafić do kosza przy jak najmniejszej licznie rzutów. Podobnie jak w golfie rzut rozpoczynamy z miejsca, gdzie dysk wylądował po porzednim rzucie. Mecz trwa kilka rund, podczas których gracze kolekcjonują swoje punkty. Forma ta nie wymaga sprawności fizycznej od uczestników, dając przy tym mnóstwo satysfakcji i zabawy. Idealna forma rekreacji w każdym wieku! 

 

Ceny i Rezerwacja