przewiń w dół

Ceny i Rezerwacja

Przyjazd

il. nocy

Zrób Prezent

Podaruj pobyt bliskiej osobie
czytaj więcej

Newsletter

Promocje | Nowości | Atrakcje

Zapisz się

Bywalcy! Zjeżdzamy się na kulig!

Kulig z pochodniami, Konkurs Bałwanowy, dworska biesiadna kolacja i zabawa do białego rana, 

 

W cenie:

  • kulig z pochodniami
  • grzaniec z przekąskowym bufetem dworskim
  • konkurs bałwanowy
  • zimowa kolacja
  • zabawa przy muzyce do rana

 

Bywalcy! Zjeżdżamy się na kulig!

W sobotę, 1 lutego od godziny 14:00 powinieneś tu być! O 16:00 stawiamy się wszyscy w barze pałacu, gdzie czekać będzie wyśmienity grzaniec dworski, ciepła gorzałka z cukrem oraz przekąskowy bufet. Następnie w grupach 6 osobowych biegniemy do pałacowego ogrodu i lepimy bałwana, najpiękniejszego, najładniejszego i najbardziej okazałego! Bywalcom, którzy wezmą udział w konkursie będziemy polewać grzane wino i ciepłą wódkę. Każda z naszych grup otrzyma punkty, które może przyznać wg uznania. Konkurs wygra ten bałwan, który otrzyma najwięcej punktów, a jego twórcy w nagrodę korzystać będą z otwartego baru alkoholowego do białego rana! Do godziny 19:00 macie czas aby rozwiesić swoje ubrania, rozgrzać się gorącym prysznicem w swoich pokojach i dołączyć do nas przy kolacji. Serwowane będą między innymi golonki, pieczony udziec i schabowy z kapustą.

O 21:00 z przed pałacu ruszy zaprzęg konny z saniami, a mrok nocy rozświetlać będą pochodnie. Woźnica będzie raczył nas prawdziwą góralska herbatką. Po powrocie spotykamy się na zabawie tanecznej, bo karnawał wciąż trwa! UWAGA! Stroje wieczorowe zakazane! Razem bawimy się do rana! 

 

Zapamiętaj! 

1. Pałac w Paszkówce - 1 lutego (sobota) start godzina 14:00
2. Zabierz ze sobą ciepłe ubranie, a najlepiej dwa! 
3. Powinieneś tutaj być! 

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

mailowo: recepcja@paszkowka.pl lub telefonicznie 33 87 23 800

 

Bywalcy! Zjeżdzamy się na kulig!  - header Bywalcy! Zjeżdzamy się na kulig!  - header Bywalcy! Zjeżdzamy się na kulig!  - header
Ceny i Rezerwacja