przewiń w dół

Ceny i Rezerwacja

Przyjazd

il. nocy

Zrób Prezent

Podaruj pobyt bliskiej osobie
czytaj więcej

Newsletter

Promocje | Nowości | Atrakcje

Zapisz się

Konferencje

Twój biznes i jego przyszłość leżą w rękach ludzi, których zatrudniasz
Akio Morita 

 
 
Koordynator spotkań biznesowych, szef kuchni, recepcja. Zespół Pałacu w Paszkówce dba o właściwy przebieg spotkania konferencyjnego przez całą dobę. Idealna lokalizacja – w centrum małopolski, doskonale skomunikowana, w naturalnym otoczeniu lasów i pól. 
 
Dzięki 20 letniemu doświadczeniu i współpracy z najlepszymi agencjami eventowymi w Polsce i nie tylko, doskonałej Kuchni Dworskiej zapewniamy najwyższy poziom imprezy spełniającej Państwa oczekiwania. Klimatyczne wnętrza hotelu, oraz jego zielone otoczenie pozwalają na zorganizowanie wielu form rozrywki.
 

Do Państwa dyspozycji oddajemy cztery sale konferencyjne oraz ogród pałacowy idealny na letnią konferencję, obiad czy wieczorną integrację. Pałac w Paszkówce to 4,5 ha terenów zielonych, grabowy park, staw, gdzie można łowić ryby, a także kompleks rekreacyjny z letnim odkrytym basenem, sauną i fitness. 

 

 

Konferencje w plenerze
 

W swoich spotkaniach organizatorzy coraz częściej sięgają po rozwiązania zewnętrzne. Ceniona jest otwartość miejscatarasu lub parku, świeże powietrze, naturalne światło i otaczający spokój. Są one doskonałym źródłem kreatywności i motywacji.

 

Pałac w Paszkówce oferuje konferencje w plenerze z uwzględnieniem jakości, infrastruktury i poziomu komfortu wymaganego przez klientów biznesowych hotelu. Spotkania na zewnątrz idealnie pasują do konferencji kreatywnych i strategicznych

 

 

Sale konferencyjne

Cztery sale konferencyjne Pałacu w Paszkówce pomieścić mogą do 250 osób. Wszystkie z sal posiadająnaturalne światło z możliwością całkowitego zaciemnienia. W wyposażeniu podstawowym jest również projektor z ekranem i flipchart.

 

 

 

Kuchnia Dworska 

Oferta cateringowa Pałacu w Paszkówce wyróżnia się doskonale skomponowanym menu. Dania naszej kuchni inspirowane są tradycyjną kuchnią dworską. Dbamy nie tylko o wspaniały smak potraw, ale także oefektowny sposób zaprezentowania pałacowych specjalności. W czasie trwania konferencji zapewniamy przerwy kawowe. 

Konferencje - header
Ceny i Rezerwacja