przewiń w dół

Ceny i Rezerwacja

Przyjazd

il. nocy

Zrób Prezent

Podaruj pobyt bliskiej osobie
czytaj więcej

Newsletter

Promocje | Nowości | Atrakcje

Zapisz się

Biznes

Jedyne co trzeba zrobić, to zająć miejsce w kolejce sukcesu i nie dać się z niej wypchnąć.
Brian Tracy

Pałac w Paszkówce - centrum konferencyjne położone w zdumiewającej Dolinie Karpia, z dala od zgiełku miasta. Eleganckie wnętrza i niepowtarzalny pałacowy klimat, profesjonalna obsługa oraz Tradycyjna Kuchnia Dworska czynią Paszkówkę idealnym miejscem na spotkanie firmowe, konferencje, szkolenia i imprezy integracyjne.
 

Twój biznes i jego przyszłość leżą w rękach ludzi, których zatrudniasz
Akio Morita

Koordynator spotkań biznesowych, szef kuchni, recepcja. Zespół Pałacu w Paszkówce dba o właściwy przebieg spotkania konferencyjnego przez całą dobę. Idealna lokalizacja – w centrum małopolski, doskonale skomunikowana, w naturalnym otoczeniu lasów i pól.
 
Dzięki 20 letniemu doświadczeniu i współpracy z najlepszymi agencjami eventowymi w Polsce i nie tylko, doskonałej Kuchni Dworskiej zapewniamy najwyższy poziom imprezy spełniającej Państwa oczekiwania. Klimatyczne wnętrza hotelu, oraz jego zielone otoczenie pozwalają na zorganizowanie wielu form rozrywki.

Do Państwa dyspozycji oddajemy cztery sale konferencyjne oraz ogród pałacowy idealny na letnią konferencję, obiad czy wieczorną integrację. Pałac w Paszkówce to 4,5 ha terenów zielonych, grabowy park, staw, gdzie można łowić ryby, a także kompleks rekreacyjny z letnim odkrytym basenem, sauną i fitness.

Biznes - header Biznes - header Biznes - header
Ceny i Rezerwacja